O nas

mgr inż. Joanna Ułamek – ukończony kierunek Architektura Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, studia na francuskiej uczelni (Ecole Supérieure d’Agriculture d’Angers).

mgr inż. Marcin Ułamek – ukończone kierunki Agronomia z Agrobiznesem oraz Hodowla Roślin i Nasiennictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
oraz doświadczone osoby i firmy współpracujące.

Agrogarden S.C. Marcin Ułamek Joanna Ułamek

64-552 Zalesie

Zalesie 1 C

NIP 777-294-82-11     joanna@agrogarden.pl   tel.  727 534 280

 

Spółka AGROGARDEN S.C. istnieje od 2005 roku. W skład naszej firmie wchodzą młodzi ludzie posiadający już spore doświadczenie, łączący pasję ogrodniczą z artystyczną wrażliwością. Działamy na terenie Poznania i w jego okolicach a także w całym województwie Wielkopolskim. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów małych, jak i dużych. Wykonujemy projekty ogrodów i terenów zielonych, zajmujemy się ich całkowitą realizacją, począwszy od prac ziemnych, niwelacji i modelowania terenu, wykonujemy odwodnienia, zakładamy instalacje nawadniające, budujemy zbiorniki wodne i kaskady, projektujemy i montujemy oświetlenie, zajmujemy się elementami małej architektury, sadzimy drzewa, krzewy i inne obsadzenia. Zakładamy trawniki z rolki lub poprzez siew nasion. Kompleksowo zajmujemy się pielęgnacją ogrodów przez nas założonych. W swoim dorobku mamy szereg realizacji ogrodów przydomowych jak i terenów zielonych wokół obiektów handlowych, czy też obiektów użyteczności publicznej. Profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny stawiają naszą ofertę na czołowym miejscu w Poznaniu i okolicach.
Tworzenie ogrodów jest dla nas zarówno pracą jak i pasją. Każdemu miejscu w ogrodzie staramy się nadać niepowtarzalny charakter. Lubimy nowe wyznania i realizację skomplikowanych i nowatorskich rozwiązań…
Zapraszamy do współpracy !

Katalog stron

Design by Light ERP